Kurumsal erselkurt Şubat 6, 2020
HAKKIMIZDA
Sektörün Öncüsü

Midas Kurumsal markaları, ürünleri , profesyonel yaklaşımları, disiplinli ve kaliteli Satış Sonrası Hizmeti ile sektöründe liderliğini sürdürmektedir.

Sektörde öncü ve yenilikçi bir anlayış ile hizmet etmek, her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutara ve güvene dayalı ilişkiler kurarak, Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip metal dedektör distribütörü ve en iyi alan tarama cihazları üreticisi olarak  sektörde uzun soluklu işbirlikleri yaratmak en önemli değerimizdir.

Misyonumuz

Midas Kurumsal, son teknoloji ürünü bilimsel tespit cihazlarının Türkiye ve dünyada akla gelen ilk firması olma yolunda başladığı hikayesini kararlılıkla sürdürerek modern ve özenle hazırlanmış cihazlar üretmeyi ve bu cihazları kullanan büyük bir topluluğun sürekli eğitimini en yeni bilgilerle sürdürmeyi misyon edinmiş ve bünyesindeki profesyonellerle her zaman gelişen teknolojilerin ilk uygulayıcısı olmayı en büyük misyon olarak ortaya koymuştur.

Midas Kurumsal
Tarihçe
2016
Dedektör Burada

Online mağazamız ve İstanbul Maltepe'de bulunan showroom sizlerin hizmetine sunuldu.

2020
Midas Dedektör

www.midasdedektor.com online alışveriş mağazamız da sizlerin hizmetine sunuldu.

2022
Metal Dedektör

www.metaldedektor.com.tr online alışveriş mağazamız da sizlerin hizmetine sunuldu.

2023
Midasdetectors

www.midasdetectors.com açıldı ve  "Midas Detectors" alan tarama cihazları üretimi başladı.

Vizyonumuz

Midas Kurumsal  olarak  mükemmelliğe olan bağlılığımız, bizi sürekli olarak  en iyi müşteri deneyimi ve en gelişmiş cihazları en yüksek kalitede teknolojileri sunmaya itiyor ve böylece müşterilerimizin bize duyduğu güveni onurlandırıyor.

Yol gösterici ilkemiz olan “Kalite güveni hak eder” ve bu ancak   birinci sınıf malzemelerin, en ileri teknolojilerin titizlikle seçilmesiyle ve en iyi satış deneyiminin sizlere ulaştırılmasıyla mümkündür.

En yeni teknolojilerle sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturmak ve bu deneyimi geliştirerek kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden bir firma olarak yoluna devam etmek en önemli vizyonumuzdur.