AR- GE erselkurt Temmuz 4, 2024

AR-GE

Midas Kurumsal, Türkiye’de metal dedektör, yer altı görüntüleme sistemleri ve alan tarama cihazları sektörüne verdiği katkılar ile birlikte yılların tecrübesiyle dünyaca ünlü markaların Türkiye Distribütörlüğü yanı sıra alan tarama cihazları imalatı yapmaktadır. Bu süreçte Midas Kurumsal AR-GE ekibinin temel amacı dünyada ve Türkiye’de en doğru analizleri gerçekleştirerek en  yeni teknolojileri üretme ve sürekli büyüyen büyük bir  topluluğun ihtiyaçlarına karşılık verebilmektir.

Midas Kurumsal AR-GE departmanının  en temel prensini  bilimsel bilgiyi yeni tasarım teknolojileri ile  en gelişmiş ürünlere dönüştürmektir. Yenilikçi yaklaşımıyla en güncel görüntüleme teknolojilerinin Türkiye’de ilk olarak detaylı olarak incelendiği departmanımız son yıllarda özellikle alan tarama cihazları üretimi noktasında yoğunlaşmıştır.

AR-GE ekibi yapılan yatırımlar sonucu ve yoğun çalışmalar ile dünya çapında önemli bir ihracat ağına da sahiptir. Tüm bu gelişmeler yapılan Ar-Ge çalışmaları ile kazanılmış başarılar olarak görülmektedir. Patentli ürünler ile de başarısını artırarak sürdüren AR-GE birimimiz faydalı model marka tescili gibi noktalar ile de ürünleri koruma altına almıştır.

Sektörden gelen her türlü fikir ve ihtiyacı değerlendiren AR-GE Ekibi, giderek artan yatırımlar ile de Türkiye’nin en büyük üretici ve distribütör ağına sahip firması olma yolunda emin adımlarla ileriye dönük stratejileri benimsenmiştir.

Türkiye'nin En Büyük Alan Tarama Cihazları üreticisi.

Türkiye’nin Arge, Tasarım ve Üretim Kapasitesi Bakımından En Teknolojik, En Büyük Alan Tarama Cihazları üreticisi.