Markalarımız erselkurt Şubat 6, 2020
Profesyonel müşteri deneyimi sunan
Markalarımız
En Yeni Fikirler

Sürekli olarak en yeni teknolojilerini yakından takip eden firmamız, dedektör sektöründe öncü ve yenilikçiliğin yanında çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişleterek, müşterilerin ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyor.  

En İyi Deneyimler

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutarak sektörel bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi paylaşmayı, güven ve kaliteden taviz vermeden en doğru ürünü kullanıcılara sunarak sektörün en güvenilir markaları olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yılların deneyimi ve yaygın bayi ağı ile Türkiye’de dedektör denilince akla gelen ilk marka.
Türkiye’de dedektör denilince akla gelen ilk marka
01

Dedektorburada.com dünyaca ünlü birçok dedektör markasının Türkiye yetkili distribütörünü üstlenmektedir.

Dedektorburada.com İstanbul merkezli olarak Türkiye genelinde lider dedektör satış firması konumundadır.

Başka Yerde Arama! Keşfetmek İçin
02

Dedektorburada.com her ihtiyaca ve bütçeye uygun Define Dedektörleri (Hobi Dedektörleri), Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, Güvenlik Dedektörleri, Endüstriyel Dedektörler ve Alan Tarama Cihaz çeşitleriyle, alışverişte mesafeleri ortadan kaldırıyor hayallerinizdeki dedektörü tek tıkla adresinize kadar ulaştırıyoruz.

Güvenli alışveriş ve yenilikçi teknolojilerle sektörün öncü metal dedektör distribütörü.
Türkiye'nin ProfesyonelDedektör Firması
01

Midas Dedektör, bugün metal dedektör sektöründe Türkiye’nin köklü ve lider metal dedektör firmasıDünyanın ise önde gelen distribütör ve bayilerinden biridir. 

Keşfetmek İçinMidas Dedektör
02

Sürekli olarak Dünya teknolojilerini yakından takip eden firmamız, dedektör sektöründe öncü ve yenilikçiliğin yanında çalışma alanını, hizmet kalitesini, ürün yelpazesini ve müşteri portföyünü genişleterek, müşterilerin ilk tercihi olmanın haklı gururunu yaşıyor. 

Profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük, en iyi fiyat ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme gösteren popüler  marka.
En iyi ürünlerEn uygun fiyat
01

Müşteri ihtiyaç ve taleplerini ön planda tutarak sektörel bilgi, deneyim ve tecrübelerimizi paylaşmayı, güven ve kaliteden taviz vermeden en doğru ürünü kullanıcılara sunabilmek en önemli amacımızdır.

Güvenli AlışverişMetal Dedektörleri
02

Metal Dedektör.com.tr; Define Dedektörleri (Metal Dedektörleri), Yeraltı Görüntüleme Sistemleri, PinPointer & Scuba Dedektör, Alan Tarama Cihazları, Altın Eleme Kitleri ve Güvenlik Dedektörleri konusunda faaliyetler yürütmektedir.